Junior SO: Verslo čempionatas

Mokyklos laikas yra nuobodybė tik tam, kuris jį tokiu paverčia. Jis gali būti pašėlęs ir dinamiškas, jei tik spėji paimti startą. Suskubk įjungti aukštesnę pavarą, nes didžiausias Lietuvoje mokyklų verslo čempionatas TITAN grįžta atsinaujinęs. Jei dalyvavai anksčiau, tai susidursi su dar didesniais iššūkiais, jei pirmą kartą – pačiu laiku jungiesi!

Junior SO – tai didžiausias, 9-12 klasių moksleiviams skirtas verslo čempionatas Lietuvoje. Šiais metais Junior Achievement suvienijo jėgas su organizacija Geri Norai LT, kuri moksleiviams čempionate pristatys socialinį verslą. Be jau tradicija tapusių užduočių, Junior SO projekte taip pat pasirodys ir socialinio verslo užduotis. Šie pokyčiai “užkoduoti“ ir pačiame čempionato pavadinime. Ką reiškia Junior SO? Ogi, Junior Achievement + Socialinis verslas = Junior SO.

Junior SO sudarys trys etapai: moksleiviams puikiai pažįstama TITAN verslo simuliacija, šiais metais pirmąkart pasirodysianti socialinio verslo užduotis bei finalas, į kurį pateks 15 geriausiai simuliacijoje ir užduotyje pasirodžiusių komandų. Į finalinį etapą patekusios komandos turės progą varžytis dėl piniginių bei kitų prizų.

Plačiau apie čempionatą ir jo eigą Junior SO verslo čempionato puslapyje

Junior SO verslo čempionato 2018 dalyviai

Verslo čempionate dalyvauja 9-12 klasių moksleiviai.

Komandą gali sudaryti 2-4 nariai.

Registracija

REGISTRACIJOS FORMA

Registracija vyksta iki 2018 m. rugsėjo 27 d.

Čempionato struktūra

JA Titan simuliacijos svoris – 50%
Junior SO socialinio verslo užduoties svoris – 50%

15 daugiausiai taškų čempionato metu surinkusios komandos bus pakviestos į akivaizdinį finalą.

Geriausios čempionato komandos išaiškinamos akivaizdinio finalo metu, nepriklausomai nuo ankstesnių čempionato turų rezultatų.

2018 m. pavasario Junior So verslo čempionato akimirkos