Titan verslo čempionatas

Mokyklos laikas yra nuobodybė tik tam, kuris jį tokiu paverčia. Jis gali būti pašėlęs ir dinamiškas, jei tik spėji paimti startą. Suskubk įjungti aukštesnę pavarą, nes didžiausias Lietuvoje mokyklų verslo čempionatas TITAN grįžta! Jei dalyvavai anksčiau, tai susidursi su dar didesniais iššūkiais, jei pirmą kartą – pačiu laiku jungiesi!

Titan – tai didžiausias, 9-12 klasių moksleiviams skirtas verslo čempionatas Lietuvoje. Šiais metais Junior Achievement suvienijo jėgas su organizacija Moody’s, kuri moksleiviams čempionate pristatys socialinio verslo užduotis.

Titan verslo čempionatą sudarys trys etapai: moksleiviams puikiai pažįstama TITAN verslo simuliacija, socialinio verslo užduotis bei finalas, į kurį pateks 16 geriausiai simuliacijoje ir užduotyje pasirodžiusių komandų. Į finalinį etapą patekusios komandos turės progą varžytis dėl piniginių bei kitų prizų.

Griebk draugus ir pasiruošk įdomiausiai šių metų ekonomikos pamokai – Titan verslo čempionatas padės tau pasijusti tikru verslininku! Čia išmoksi priimti įvairius su verslo procesais susijusius sprendimus, sužinosi kaip susidaryti verslo planą bei, jei labai pasistengsi, turėsi galimybę pitch‘inti savo idėją kaip tikras startup‘eris.

Titan verslo čempionato 2019 dalyviai

Verslo čempionate dalyvauja 9-12 klasių moksleiviai.

Komandą gali sudaryti 2-3 nariai.

Registracija

REGISTRACIJOS FORMA

Registracija vyksta iki 2019 m. spalio 18 d.

Čempionato struktūra

JA Titan simuliacijos svoris – 50%
Socialinio verslo užduoties svoris – 50%

  • I etapas – spalio 21 – lapkričio 22 d.
  • II etapas – lapkričio 25 – sausio 10 d.
  • III etapas – sausio 13 – 31 d.

16 daugiausiai taškų čempionato metu surinkusios komandos bus pakviestos į akivaizdinį finalą.

Geriausios čempionato komandos išaiškinamos akivaizdinio finalo metu, nepriklausomai nuo ankstesnių čempionato turų rezultatų.

2018 m. pavasario Junior So verslo čempionato akimirkos