Tarptautinė mugė Lietuvoje

Tarptautinė Mokomųjų mokinių bendrovių mugė „Inovatyvus verslas 2017“

 

„Inovatyvus verslas 2017“ – tai antrą kartą Kaune vyksiantis tarptautinis Mokomųjų mokinių bendrovių renginys, kuris jau kovo 22-24 dienomis į Kauną sukvies apie 50 moksleivių startuolių iš visos Europos ir Lietuvos.

 

Moksleiviai per tris renginio dienas turės puikią progą sužinoti apie savo galimybes inovacijų srityje, išgirsti gausybę verslo steigimo ir vystymo patarimų iš profesionalų lūpų. Dalyvavimas renginyje suteiks galimybę praturtinti savo žinias apie technologinę antreprenerystę bei išgirsti įspūdžius iš studentų ir moksleivių, kurie ką tik grįžo iš viešnagės Silicio slėnyje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. „KTU Start Up Space“ komanda negailės jauniesiems verslininkams patarimų, kaip parduoti savo verslo idėją investuotojams per mažiau nei 1 minutę laiko, o moksleiviai galės pasipraktikuoti prieš specialųjį pristatymų konkursą.

 

Pagrindinę renginio dieną (kovo 23 d.) prekybos ir laisvalaikio centre „MEGA“ šurmuliuos Mokomųjų mokinių bendrovių mugė. Lankytojai ir mugės svečiai turės puikią galimybę įsigyti unikalios moksleivių startuolių produkcijos. Tuo tarpu patys moksleiviai naudosis proga ne tik pristatyti savo verslo idėją, parduoti gaminius, bet ir varžysis dėl profesionalios komisijos įvertinimo, kuri nuspręs, kam atiteks renginio partnerių ir rėmėjų įsteigtos nominacijos.

 

„Inovatyvus verslas 2017“ renginio metu dalyvių laukia daug siurprizų! Detali informacija apie konkurso reikalavimus, registracijų nuorodas bei preliminarią programą Mokomosioms mokinių bendrovėms galima rasti adresu www.tradefairltu.com

 

Registracija į tarptautinę mokomųjų mokinių bendrovių mugę Kaune Lietuvos MMB bus atvira sausio-vasario mėn. Sekite informaciją!

 

Let‘s Meet to Innovate!

Junior Achievement suteikia progą ne tik prekiauti savame krašte, bet ir sudalyvauti tarptautinėse mugėse. Tarptautinė prekyba padeda sparčiau vystyti savo verslą, mokytis vieniems iš kitų, užmegzti naudingą partnerystę ir smagiai praleisti laiką.

Šio renginio metu bendrovės prekiauja bei dalyvauja konkursinėje dalyje, kurioje yra vertinami jų stendai ir pristatymai.

 

 2016 m. balandžio 13-15 dienomis Kaune vyko pirmoji tarptautinė MMB mugė Lietuvoje

Lietuvoje vyko pirmoji tarptautinė mokomųjų mokinių bendrovių mugė „Inovatyvus verslas 2016“, organizuota Lietuvos Junior Achievement ir Kauno miesto savivaldybės. Mugėje dalyvavo 39 bendrovių atstovai iš 7 valstybių: Danijos, Italijos, Estijos, Latvijos, Norvegijos, Turkijos ir Lietuvos.

 

    

   

   

 

Komisija įvertino, apdovanojo ir nominavo 16 bendrovių:

 

1 VIETA    Rakstums (Latvia) - unikalios apyrankės

2 VIETA     Teselli (Latvia) - kūrybiški kojų hamakai

3 VIETA    la Jam (Lithuania) - nepakartojamos uogienės

 

Startuoliškiausia                         FOAMITA Lietuva

Socialiai atsakingiausia                JJG Parliament Lietuva

Kūrybiškiausia                            Charger Aid - Phone Holder Turkija

Technologiškai pažangiausia         Teselli Latvija

Video reklama                            Pine Turkija

Tautiškiausia                             Žara Lietuva

Publikos simpatijų                       la Jam Lietuva

Sumanus finansų valdymas          la Jam  Lietuva