renginių kategorijos

Specialiosios, regioninės (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Marijampolės), respublikinės ir tarptautinės mokomųjų mokinių bendrovių mugės - konkursai, kurių metu profesionali verslo ir visuomenės atstovų komisija vertina mokinių idėjas, jų pasiektus rezultatus, pataria jiems bei nominuoja geriausius.

Išskirtinė patirtis moksleiviams: šie aktyviai mokosi pristatyti save ir savo produktus, bendrauti su verslo žmonėmis, argumentuoti ir kurti!

JA Titan simuliacijos DEMO versiją nemokamai galima išbandyti čia:http://titanpublic.ja.org/

Simuliacijos mokymus ir turnyrus gali organizuoti kiekviena mokykla, įsigijusi JA Titan licenziją. Ją gali įsigyti visos Lietuvos mokyklos, kuriose dėsto Junior Achievement mokytojai.

Tačiau kiekvienų metų sausio mėnesį prasideda JA Titan (anksčiau VEMP) čempionatas, kuris suburia šimtus mokinių iš visos Lietuvos. Čempionatas tęsiasi iki balandžio pabaigos ar gegužės.

Čempionatą sudaro trys dalys: moksleivių pamėgtas JA Titan simuliacijos turnyras, verslo užduotis ir reklamos konkursas. 8 geriausios komandos yra pakviečiamos varžytis akivaizdiniame finale. 2016 metais gegužės 13 d. jis vyko Barclays technologijų centre.

Paprastai verslo čempionate dalyvauja 9-12 klasių moksleiviai. Komandą gali sudaryti 2-4 nariai.

Organizuojame:

  • 5 dienų trukmės Ekonomikos ir verslumo mokytojų parengimo seminarus (po šio seminaro mokytojas gali pradėti dėstyti ekonomiką mokykloje);
  • 1 dienos trukmės Mokomųjų mokinių bendrovių programos seminarus (po šio seminaro mokytojas gali ugdyti mokinius pagal tarptautinę Mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) programą, t.y. savo pamokų metu ar per įkurtą būrelį kviesti moksleivius kurti MMB bei jiems padėti)
  • 1-2 dienų trukmės Ekonomikos mokytojų kvalifikacijos kėlimo konferencijas - seminarus

Visiems seminarams ir konferencijoms išduodami pažymėjimai.

Moksleiviams organizuojame:

  • 24 valandų inovacijų stovyklas rudenį
  • 6 dienų vasaros verslumo stovyklą

Junior Achievement tinklas, veikiantis visame Pasaulyje, organizuoja renginius ir buria bendruomenę. Siekdami įkvėpti ir mokytis vieni iš kitų, renginiuose sisitinka skirtingų šalių mokytojai, mokiniai, alumniai ir organizacijų atstovai.

Artėjantys renginiai

Artimiausiu metu renginių nėra

Mini kalendorius

Rugpjūtis   2017
Pr An Tr K Pn Š Sek
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31