Regioninės mugės

Visą moksleivių triūsą, kuriant savo bendrovės, vainikuoja MMB mugės.

Šalies mokinių bendrovės kasmet dalyvauja ir rungiasi regioninėse, respublikinėse ir tarptautinėse mugėse - konkursuose. Varžomasi skirtingose kategorijose: patyrusių verslininkų komisija vertina ne tik bendrovių veiklą, idėjas, bet ir moksleivių pristatymo gebėjimus, inovatyvumą, socialinės atsakomybės aspektus.

Pirmosios mugės vyksta reginuose, kuriuose organizuoja mokytojai, ar LJA alumniai.

Ši mugė - tai galimybė moksleiviams parodyti sukurtus sėkmingo verslo pavyzdžius, pasidalinti patirtimi su bendraminčiais irgautivertingų pastabų iš profesionalų.
Regioninės mugės yra lyg repeticija prieš nacionalinę mugę, kurioje yra renkamas nugalėtojas. Nors tai ir nekonkursinis pasidorymas, komandoms  skiriamos nominacijos.

 

2015- 2016 m. buvo rengiamos 5 regioninės mugės.

 

2015 m. lapkričio 17 d. Vilniaus universiteto Kauno humanitarinių mokslų fakultete (Kaune) vyko tarptautinei verslumo savaitei skirta Kauno MMB mugė, Dalyvavo 21 mokinių bendrovė, 75 mokiniai iš 10-ties Kauno mokyklų.

Kaune buvo išdalinta net 12 nominacijų.

 

2016 m. vasario 4 d. LITEXPO (Vilnius) vykusio renginio „Studijos 2016“ MMB mugėje dalyvavo 28 mokinių bendrovės, 85 mokiniai iš 19 mokyklų, 7 miestų ir miestelių.

 

 

2016 m. Kovo 2 d. Klaipėdos kultūros fabrike įvyko 6-oji Klaipėdos mokinių mokomųjų bendrovių mugė. Mugėje dalyvavo 17 mokinių mokomųjų bendrovių ir 7 mokinių verslo komandos.

 

Vertinimo komisijos nominacijas pelnė:

 

2016 m. Kovo 4d. pirmą kartą Šiauliuose buvo organizuojama tokio pobūdžio mugė pavadinimu „Mes verslūs, o tu?“

Renginyje savo verslo idėjas pristatė per 20 mokomųjų mokinių bendrovių iš Šiaulių miesto ir regiono, Kauno, Alytaus ir Vilkaviškio rajono. Jaunuolius atvyko pasveikinti LR premjeras Algirdas Butkevičius bei Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 

Šiaulių regioninės MMB mugės dalyviai pelnė net 13 nominacijų.

 

2016 m. balandžio 8 d.Prekybos centre RIMI (Alytus) vyko atvira Alytaus MMB mugė. Mugėje dalyvavo 20 mokinių bendrovių, 80 mokinių iš 7 mokyklų, 5 miestų ir miestelių.

 

Alytaus Komisija išskyrė 3 geriausias komandas.

 

2015 m. balandžio 29 d. MAXIMA prekybos centre (Marijampolė) pirmą kartą organizuota atvira Marijampolės regiono MMB mugė. Dalyvavo 11 mokinių bendrovių, 50 mokinių iš 9 mokyklų, 6 miestų ir miestelių.

 

Mariampolės MMB dalyvių nominacijos: