Štai nuo ko viskas prasideda...

Dirbdami mokomojoje mokinių bendrovėje (MMB), būdami atsakingi už sprendimų priėmimą, būdami bendrovės valdybos nariu, galėsite formuoti rinkos ekonomikos sistemą, o tuo pat metu rinkos ekonomika darys įtaką jums, jūsų sprendimams ir veiksmams. Vadovausite savo verslui nuo pat jo įkūrimo iki bendrovės panaikinimo. Suvoksite, jog, kad verslas sektųsi, labai svarbus yra bendravimas ir veiksmingas vadovavimas. Dalyvausite priimant svarbiausius bendrovės veiklos sprendimus. Jūsų mokinių bendrovė veiks lygiai taip pat, kaip ir bet kuri kita privati įmonė šalyje, o bendrovės sėkmė priklausys tik nuo visų jūsų bendrų pastangų

Pirmąsias mokomosios mokinių bendrovės (MMB) veiklos savaites daugiausia laiko teks skirti organizaciniams reikalams. Šiuo laikotarpiu jums daug padės mokytojas ir verslo konsultantas. Kai tik išsirinksite bendrovės tarnautojus (prezidentą, viceprezidentus ir pan.) arba bendrovės valdymo komandas, imsitės patys valdyti bendrovę. Šios skilties medžiaga padės jums įkurti ir sėkmingai tvarkyti savo verslą, pateiks bendrovės valdymo gaires ir nukreips sėkmingai veikla.

Artimiausiu metu jūs kursite savo bendrovę. Šiame etape geriau pažinsite kitus bendrovės narius ir visi kartu, padedami mokytojo ir verslo konsultanto, apsispręsite, kokia bus jūsų bendrovės struktūra, išrinksite bendrovės pavadinimą, nuspręsite kokį gaminį gaminsite ar kokią paslaugą teiksite, nusibrėšite bendrovės tikslus. Dar turėsite nuspręsti, kaip prisidėsite prie savo bendrovės sėkmės.

Jūsų entuziazmas ir noras dirbti bendradarbiaujant su kitais bendrovės nariais lemiamai prisidės prie jūsų bendrovės sėkmės.

 

Dokumentai:

MMB nuostatai

Įstatai

Prašymas steigti bendrovę

MMB kontaktinė informacija