Kviečiame tapti JA programų rėmėju

 IMG 3515-001

PADĖKIME KARTU! „Lietuvos Junior Achievement“ yra nevyriausybinė, ne pelno siekianti, valstybės nefinansuojama organizacija, tad jos veiklos sėkmė didžiąja dalimi priklauso nuo bendradarbiavimo su verslo organizacijomis.

LJA programos kasmet pasiekia virš 20 000 mokinių iš visų Lietuvos kraštų, o per pastaruosius 20 metų pagal LJA programas mokėsi virš 200 000 moksleivių. Jaunuoliai ne tik įgijo teorinių ekonomikos žinių, bet ir išbandė verslo praktinius aspektus. Dalis jų sukūrė savo verslą, dalis padeda augti kitų verslams. Visi jie tapo labiau pasirengę profesinei karjerai, geriau išmanantys rinkos ekonomikos dėsnius. Tarptautiniai tyrimai rodo, kad „Junior Achievement“ programą baigę moksleiviai 2 kartus dažniau bando ar planuoja kurti savo verslą ir turi 40% didesnę tikimybę užimti vadovaujančias pareigas (aukščiausios ir vidurinės grandies vadovai). Be to, programos absolventų pajamos būna net 50% didesnės, o nedarbo lygis – 20 % mažesnis nei jos nebaigusiųjų.

Mūsų tikslas – LJA programos prieinamumas visose Lietuvos mokyklose. Tokiu būdu, kiekvienas šalies moksleivis turėtų ekonomikos žinių, išsiugdytų profesinių ir socialinių įgūdžių, suprastų esminius verslo principus ir jo teikiamą naudą valstybei ir visuomenei, pozityviau vertintų verslininkus ir patį darbą. Kaip teigė vienas iš LJA valdybos narių bei rėmėjų Antanas Danys: „Mokyklos suoluose pradėtas ugdyti verslumas galiausiai pavirsta Lietuvos BVP augimu“. 

LJA programų paklausa gerokai viršija mūsų turimus resursus. Prisidėkite ir Jūs prie LJA programų diegimo ir Lietuvos ateities kūrimo! Susisiekime!

 

ko mes prasome

Kviečiame finansiškai prisidėti prie „Lietuvos Junior Achievement“ veiklos šiais būdais:


  • 2% GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO PARAMOS SKYRIMU:

Kasmet iki gegužės 1 d. galite skirti iki 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) organizacijoms, turinčioms teisę gauti paramą. Jums nereikės pildyti pilnos deklaracijos, o tik 2% paramos skyrimo formą - užtruksite iki 5 min.! Kaip paremti: 


1) Prisijunkite prie elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) - spauskite ŠIĄ NUORODĄ 
ir pasirinkdami patogiausią prisijungimo būdą
       ("Per išorines sistemas" (pvz. prisijungus per banką ir pasirinkus VMI deklaracijų/elektroninio deklaravimo sistemos skiltį ), el. parašu ar kt.)

2) Prisijungus, meniu viršuje pasirinkite "EDS funkcijos", meniu dešinėje pasirinkite "Paramos skyrimas"

3) Atsidarykite reikiamą formą FR0512 v.2 pasirinkdami "Pildyti formą tiesiogiai portale"

4) Užpildykite šiuos laukelius:

  • 5   Mokestinis laikotarpis - 2016
  • 6S Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą - ✔
  • E1 Gavėjo tipas - 2
  • E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) - 191832513
  • E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) - iki 2,00
  • E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio - iki 2019 <pildoma norint paramą skirti ilgiau nei vienerius metus>

5) Spauskite "Pateikti"

    Taip pat galite užpildyti popierinę formą, panaudojant minėtus duomenis, ir pateikti ją VMI. Parsisiųsti formą čia.

 

  • BANKO PAVEDIMU ŠIAIS REKVIZITAIS:

    VšĮ “Lietuvos Junior Achievement”
    Įmonės kodas 191832513
 
    LT80 7044 0600 0103 2678 SEB

    Įmokos paskirtis: Parama

 

 

  •  JEIGU NORĖTUMĖTE PAREMTI KONKREČIĄ PROGRAMĄ AR STOVYKLĄ, AR KITAIP PARTNERIAUTI, SUSISIEKIME :)

 

Nuoširdžiai dėkojame, kad prisidedate, nes be Jūsų nebūtų ir mūsų!

Prašome, papasakokite apie šią prisidėjimo prie verslaus jaunimo ugdymo Lietuvoje galimybe su savo draugais, kolegomis ir partneriais!

 

 

Veiklos ir finansinė ataskaitos

Veiklos ataskaita

Finansinė ataskaita

 

 Aciu mazas