"Jaunasis kolega" istorija

Nuo 2007 m. organizuojama „Jaunojo kolegos“ diena skirta 9 -12 kl. mokiniams. Tiems, kam studijų ir profesinio kelio pasirinkimas – jau čia pat.

Pagrindinis kasmet balandį vykstančio renginio tikslas – sudaryti galimybę moksleiviams pabendrauti su įvairių sričių specialistais ir išgirsti bei pamatyti kaip atrodo vienas ar kitas darbas. Taip pat sužinoti kokių įgūdžių ir žinių jam reikia.

Prasidėjusi kaip pilotinė iniciatyva, įtraukusi 5 verslo įmones 16-oje šalies miestų, „Jaunojo kolegos“ diena kasmet sulaukia vis didesnio moksleivių bei įvairių organizacijų susidomėjimo. Pavyzdžiui 2013 m. renginyje dalyvavo jau daugiau kaip 700 mokinių iš 24 Lietuvos miestų bei miestelių ir net 55 įmonės ir įstaigos.

Kasmet Jaunojo kolegos dienoje norinčių dalyvauti moksleivių yra daugiau nei juos galinčių priimti įmonių ir institucijų, tad nuolat kviečiame naujas organizacijas įsitraukti į šią iniciatyvą.

Beje, prisijungti prie „Jaunojo kolegos“ dienos įmonei labai paprasta – nereikia turėti dedikuoto biudžeto, pakanka bent vieno motyvuoto darbuotojo, norinčio ir galinčio skirti keletą valandų bendravimui su mokiniais“,  - teigia vienos iš renginyje kasmet dalyvaujančių įmonių atstovas.

kam to reikia

2015 metais pirmą kartą organizavome "Jaunojo kolegos savaitę" kartu su bendraminčiais "Kam to reikia?!" Ši organizacija jau kelis metus taip pat skatina jaunimo profesijos pažinimą, todėl tikime, jog kartu galime pasiekti daugiau! 

„Jaunojo kolegos“ dienoje norinčias dalyvauti ir investuoti į jaunus žmones organizacijas kviečiame registruotis http://goo.gl/forms/t3pkEOTJJz  jau dabar! Arba susisiekite su mumis. Susisiekite...