JA mokyklų žemėlapis

 

Ar Jūsų mokykloje vyksta Junior Achievement praktinės programos?

Dalinamės ilgu sąrašu mokyklų, kuriose jau vyksta, ir ekonomikos ir technologijų mokytojais, kurie pagal jas jau ugdo :)

Mokytojai1Mokytojai3

 

Miestas Mokykla Mokytojas
Akmenės rajonas Simono Daukanto gimnazija Genovaitė Bičiušienė
Alytaus rajonas Butrimonių gimnazija Vilma Mielaikienė
Alytaus rajonas Daugų Vlado Mirono gimnazija Modestas Raudonis
Alytaus rajonas Kumečių pagrindinė mokykla Edita Surdokienė
Alytaus rajonas Miroslavo gimnazija Rasa Žilinskienė
Alytaus rajonas Pivašiūnų gimnazija Eglė Petrauskaitė
Alytaus rajonas Simno gimnazija Asta Raulonienė
Alytaus rajonas Tomo Noraus-Noruševičiaus gimnazija Rasa Babarskienė
Alytus Adolfo Ramanausko Vanago gimnazija Rūta Mockevičienė
Alytus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija Jurgita Kamandulienė
Alytus Alytaus dailiųjų amatų mokykla Gintarė Minsevičiūtė-Balynienė
Alytus Alytaus profesinio rengimo centras Edita Šidlauskaitė
Alytus Jotvingių gimnazija Virginija Klusevičienė
Alytus Likiškėlių pagrindinė mokykla Donatas Vasiliauskas
Alytus Panemunės pagrindinė mokykla Jolita Mensevičienė
Alytus Putinų gimnazija Jolita Noruvienė
Alytus Šv. Benedikto gimnazija Modestas Raudonis
Alytus Vidzgirio pagrindinė mokykla Lina Arlauskienė
Alytus Volungės pagrindinė mokykla Rūta Mockevičienė
Alytus Dzūkijos pagrindinė mokykla Vida Balevičienė
Alytus Piliakalnio progimnazija Jolita Noruvienė
Alytus Piliakalnio progimnazija Raimunda Baranauskienė
Alytus Šaltinių pagrindinė mokykla Danguolė Zdanavičienė
Anykščiai Antano Baranausko pagrindinė mokykla Skirmantė Banienė
Anykščiai Jono Biliūno gimnazija Tamara Božok
Anykščių rajonas Anykščių Jono Biliūno gimnazijos Kavarsko vidurinio ugdymo skyrius Janina Sereičikienė
Biržai Aušros vidurinė mokykla Sandra Slapšienė
Biržai Saulės gimnazija Rima Mikalajūnienė
Druskininkai Ryto gimnazija Daiva Vasiljevienė
Elektrėnai Elektrėnų profesinio mokymo centras Snieguolė Jaruševičienė
Elektrėnai Versmės gimnazija Aurelija Griščenkienė
Elektrėnai Vievio gimnazija Daiva Jonikienė
Elektrėnai Vievio gimnazija Povilas Tenikis
Elektrėnų savivaldybė Beižionių moklykla Irena Eikšto
Ignalinos rajonas Ryto gimnazija Darius Vitėnas
Jonava J.Ralio gimnazija Rūta Strumilienė
Jonava Jonavos politechnikos mokykla Jolanta Vitkienė
Jonava Senamiesčio gimnazija Dovilė Butvilienė
Jonava Senamiesčio gimnazija Vilma Račkauskienė
Jonava Senamiesčio gimnazija Žydronė Stankevičienė
Jonava VšĮ Žalioji karta Rūta Strumilienė
Jonavos rajonas Abraomo Kulviečio pagrindinė mokykla Sigita Rancaitė
Jonavos rajonas Bukonių pagrindinė mokykla Jolita Minkštimaitė
Jonavos rajonas Petro Vaičiūno pagrindinė mokykla Danutė Rasiulienė
Jonavos rajonas Žeimių mokykla - daugiafunkcinis centras Danguolė Svirskienė
Joniškio rajonas Žagarės gimnazija Rita Milenčienė
Joniškis Joniškio žemės ūkio mokykla Rita Vasiliauskienė
Joniškis Aušros gimnazija Jūratė Pinkienė
Jurbarkas Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija Renata Streleckienė
Jurbarkas Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija Birutė Paukienė
Jurbarkas Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija Renata Laurinaitytė
Jurbarkas Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla Asta Zikienė
Jurbarko rajonas Eržvilko gimnazija Stasė Baužienė
Jurbarko rajonas Eržvilko gimnazija Violeta Gudaitienė
Kaišiadorių rajonas Kruonio gimnazija Rita Mikučiauskienė
Kaišiadorių rajonas Kruonio gimnazija Violeta Liutkutė
Kaišiadorių rajonas Paparčių pagrindinė mokykla Daiva Matačiūnienė
Kaišiadorių rajonas Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija Danutė Gelažienė
Kaišiadorių rajonas Žiežmarių gimnazija Aušra Zablackienė
Kaišiadorių rajonas Žiežmarių gimnazija Jūratė Skarakodienė
Kaišiadorys Algirdo Brazausko gimnazija Rasa Suslavičienė
Kalvarija Kalvarijos gimnazija Daura Jonylienė
Kalvarijos savivaldybė Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla Daiva Petručionienė
Kaunas Antano Smetonos gimnazija Irma Staniulienė
Kaunas Antano Smetonos gimnazija Jurgita Fominienė
Kaunas Antano Smetonos gimnazija Jolanta Čėsnienė
Kaunas Atžalyno vidurinė mokykla Vilma Balandaitė
Kaunas Aušros gimnazija Zita Andrulytė
Kaunas Buitinių paslaugų ir verslo m-kla Arūnas Petraitis
Kaunas Buitinių paslaugų ir verslo m-kla Danguolė Vabuolienė
Kaunas Buitinių paslaugų ir verslo m-kla Giendė Motejūnė
Kaunas Buitinių paslaugų ir verslo m-kla Laima Mazilevskienė
Kaunas Buitinių paslaugų ir verslo m-kla Vilija Zolubienė
Kaunas Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus Vaida Valiuvienė
Kaunas J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla Vigilija Petkevičienė
Kaunas Jėzuitų gimnazija Laima Danilavičienė
Kaunas Jono Basanavičiaus gimnazija Neringa Viburienė
Kaunas Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcinis centras Vilma Plutienė
Kaunas Jono Jablonskio gimnazija Jūratė Paražinskienė
Kaunas Jono Jablonskio gimnazija Margarita Liekienė
Kaunas Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla Giedrė Banelienė
Kaunas Jurgio Dobkevičiaus vidurinė mokykla Lina Kilčiauskaitė
Kaunas Kauno informacinių technologijų mokykla Sandra Čerškienė
Kaunas Kauno Jono ir Petro Vileisių mokykla--daugiafunkcinis centras Edita Rabizaitė
Kaunas Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Dovilė Simanaitienė
Kaunas Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Gailutė Adomonienė
Kaunas Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Jolita Rickevičienė
Kaunas Kauno taikomosios dailės mokykla Diana Rainytė
Kaunas Kauno taikomosios dailės mokykla Rimantas Daunys
Kaunas Kauno technikos profesinio mokymo centras Gentruda Česnovienė
Kaunas Kovo 11-osios gimnazija Renata Varnienė
Kaunas KTU gimnazija Laima Danilavičienė
Kaunas KTU gimnazija Edita Kondrašovienė
Kaunas KTU Inžinerijos licėjus Daiva Misonienė
Kaunas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija Kristina Celiešiūtė
Kaunas Maironio universitetinė gimnazija Ingrida Danauskienė
Kaunas Milikonių vidurinė mokykla Audronė Visockaitė
Kaunas Palemono gimnazija Emilita Viskantienė
Kaunas Rokų gimnazija Jurgita Jurčienė
Kaunas Rokų gimnazija Vaida Valiuvienė
Kaunas Santaros gimnazija Elvyra Marija Gimbutienė
Kaunas Saulės gimnazija Laima Girdauskienė
Kaunas Saulės gimnazija Sandra Paštuolytė
Kaunas Stasio Lozoraičio vidurinė mokykla Loreta Varanienė
Kaunas Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija Edita Kondrašovienė
Kaunas Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla Olivijus Spitrys
Kaunas Šv.Mato gimnazija Rita Valentina Golcova
Kaunas Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija Jolanta Čėsnienė
Kaunas Vaidoto pagrindinė mokykla Irma Staniulienė
Kaunas Varpo gimnazija Kęstutis Tamošaitis
Kaunas VDU Rasos gimnazija Inga Kublickienė
Kaunas Veršvų vidurinė mokykla Jolanta Gulbinienė
Kaunas Veršvų vidurinė mokykla Renata Lincevičienė
Kaunas Viktoro Kuprevičiaus pagrindinė mokykla Irma Senikaitė
Kaunas Vilijampolės vidurinė mokykla Rita Vaivadienė
Kaunas Vyturio gimnazija Sandra Paštuolytė
Kaunas Juozo Grušo meno gimnazija Sandra Paštuolytė
Kauno rajonas Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Vida Šliupienė
Kauno rajonas Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Jurgita Stripeikienė
Kauno rajonas Juozo Lukšos gimnazija Eglė Vasiliauskaitė
Kauno rajonas Juozo Lukšos gimnazija Birutė Grevienė
Kauno rajonas Jonučių gimnazija Asta Gudaitienė
Kauno rajonas Jonučių gimnazija Birutė Grevienė
Kauno rajonas Raudondvario gimnazija Daiva Vaitkienė
Kauno rajonas Vilkijos gimnazija Vytautas Bužauskas
Kazlų Rūda Kazio Griniaus gimnazija Jurgita Tiškevičienė
Kazlų Rūda Kazio Griniaus gimnazija Vida Budrienė
Kėdainiai Atžalyno gimnazija Antanas Petrėtis
Kėdainiai Atžalyno gimnazija Audra Rutkauskienė
Kėdainiai Kėdainių profesinio rengimo centras Lionė Šilagalytė
Kėdainiai Kėdainių profesinio rengimo centras Vida Radavičienė
Kėdainiai Šviesioji gimnazija Lilė Žukauskienė
Kėdainių rajonas Akademijos gimnazija Daina Baravykienė
Kėdainių rajonas Josvainių gimnazija Giedrė Paškevičienė
Kelmė Jono Graičiūno gimnazija Ilona Sventickienė
Kelmė Profesinio rengimo centras Marytė Jokšienė
Kelmės rajonas Kražių gimnazija Rita Andrulienė
Kelmės rajonas Tytuvėnų gimnazija Algis Venckūnas
Kelmės rajonas Tytuvėnų gimnazija Laima Švilpienė
Kelmės rajonas Vl.Pūtvio-Putvinskio gimnazija Vilma Kaktytė
Klaipėda Aitvaro gimnazija Ala Aleksandravičienė
Klaipėda Aukuro gimnazija Arnas Ašmonas
Klaipėda Ąžuolyno gimnazija Arnas Ašmonas
Klaipėda Ąžuolyno gimnazija Edmundas Kvederis
Klaipėda Ąžuolyno gimnazija Nomeda Pamparienė
Klaipėda Ąžuolyno gimnazija Robertas Žmijauskas
Klaipėda Baltijos gimnazija Laima Krasauskienė
Klaipėda Gedminų progimnazija Raminta Bakevičienė
Klaipėda Hermano Zudermano gimnazija Renata Mikienė
Klaipėda Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla Stanislava Barkauskienė
Klaipėda Klaipėdos technologijų mokymo centras Bernadeta Zakarauskienė
Klaipėda Klaipėdos technologijų mokymo centras Diana Burbienė
Klaipėda Klaipėdos turizmo mokykla Eglė Tutlienė
Klaipėda Klaipėdos turizmo mokykla Inga Anužytė-Gudlekienė
Klaipėda Klaipėdos turizmo mokykla Lina Jonaitienė
Klaipėda Moksleivių saviraiškos centras Raminta Bakevičienė
Klaipėda Paslaugų ir verslo mokykla Laimutė Gegieckienė
Klaipėda Statybininkų mokykla Reda Baliutavičienė
Klaipėda Varpo gimnazija Irena Pluškienė
Klaipėda Varpo gimnazija Valentina Čiuvalova
Klaipėda Varpo gimnazija Linara Jonikienė
Klaipėda Vėtrungės gimnazija Ramunė Petronienė
Klaipėda Vydūno gimnazija Vaida Janavičienė
Klaipėda Vytauto Didžiojo gimnazija Ingrida Macytė
Klaipėda Žaliakalnio gimnazija Jelena Chanykova
Klaipėda Žemynos gimnazija Daiva Leskauskienė
Klaipėda Žemynos gimnazija Valdemara Butkevičienė
Klaipėdos rajonas Jurgio Šaulio gimnazija Lidija Neimontienė
Klaipėdos rajonas Vaivorykštės gimnazija Nijolė Ruginienė
Kretinga Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija Vilma Beržanskienė
Kretinga Marijono Daujoto pagrindinė mokykla Virginija Narmontienė
Kretinga Pranciškonų gimnazija Inga Būgienė
Kretinga VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykla Vida Urbašiutė
Kretingos rajonas Darbėnų gimnazija Indra Juknaitė
Kretingos rajonas Jokūbavo Aleksandro Stulginskio pagrindinė mokykla Rima Stuopelienė
Kretingos rajonas Vydmantų gimnazija Jolanta Čėsnienė
Kretingos rajonas Vydmantų gimnazija Rasa Abelkienė
Kupiškio rajonas Skapiškio pagrindinė mokykla Regina Mačionienė 
Kupiškio rajonas Šimonių pagrindinė mokykla Bronė Balčiūnienė
Kupiškis Kupiškio technologijos ir verslo mokykla Vida Slabadienė
Kupiškis Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Darius Mažylis
Lazdijai Motiejaus Gustaičio gimnazija Jurgita Mozerienė
Lazdijai Motiejaus Gustaičio gimnazija  
Lazdijų rajonas Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija Žaneta Krivonienė
Lazdijų rajonas Veisėjų technologijos ir verslo mokykla Asta Šerkšnaitė
Lazdijų rajonas Veisėjų technologijos ir verslo mokykla Jurgita Petkevičienė
Marijampolė Profesinio rengimo centras Elvyra Lakickienė
Marijampolė Sūduvos gimnazija Rasa Tumosienė
Mažeikiai Gabijos gimnazija Rima Skrodenytė
Mažeikiai Mažeikių politechnikos mokykla Adolfina Grušienė
Mažeikiai Mažeikių politechnikos mokykla Erika Pusvaškė
Mažeikiai Mažeikių politechnikos mokykla Vilma Ramanauskienė
Mažeikiai Merkelio Račkausko gimnazija Ramutė Jarmolavičienė
Mažeikiai Merkelio Račkausko gimnazija Rima Meldaikienė
Mažeikių rajonas Viekšnių gimnazija Birutė Raudonienė
Mažeikių rajonas Viekšnių gimnazija Dalia Knabikienė
Mažeikių rajonas Vytauto Mačernio gimnazija Laima Steponkevičienė
Molėtai Molėtų gimnazija Rita Kavaliauskaitė
Molėtų rajonas Alantos gimnazija Dalia Ivanauskienė
Molėtų rajonas Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija Regina Čeikauskienė
Molėtų rajonas Joniškio mokykla - daugiafunkcinis centras Honorata Armanavičienė
Molėtų rajonas VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokykla Ramunė Dragūnienė
Neringa Neringos vidurinė mokykla Rita Raugienė
Pagėgiai Algimanto Mackaus gimnazija Robertas Maziliauskas
Pagėgių savivaldybė Piktupėnų pagrindinė mokykla Nijolė Mickeliūnienė
Pakruojis Atžalyno gimnazija Gražina Gasiūnienė
Pakruojis Žemynos pagrindinė mokykla Daiva Slunksnienė
Pakruojo rajonas Linkuvos gimnazija Laima Ožiūnienė
Pakruojo rajonas Linkuvos gimnazija Violeta Gelažienė
Pakruojo rajonas Žeimelio žemės ūkio mokykla Zita Balčiūnienė
Palanga Senoji gimnazija Rasa Abelkienė
Palanga Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla Jolanta Čėsnienė
Panevėžio rajonas Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla Greta Jankuvienė
Panevėžio rajonas Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija Rūta Adamkevičienė
Panevėžio rajonas Naujamiesčio vidurinė mokykla Asta Auksutienė
Panevėžio rajonas Ramygalos gimnazija Alma Arelienė
Panevėžys Juozo Balčikonio gimnazija Rima Grabauskaitė
Panevėžys Minties gimnazija Marius Tubis
Panevėžys Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla Danguolė Trepulienė
Panevėžys Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla Laimutė Paulauskienė
Panevėžys Panevėžio profesinio rengimo centras Saulius Pratkelis
Panevėžys Prekybos ir paslaugų verslo mokykla Vijoleta Jakševičienė
Panevėžys Kazimiero Paltaroko gimnazija Joana Kondrotienė
Pasvalys Petro Vileišio gimnazija Linas Kruopis
Plungė Plungės technologijų ir verslo mokykla Daiva Bartkuvienė
Plungė Saulės gimnazija Ingrida Tamošauskienė
Plungė Saulės gimnazija Sigita Juzaitienė
Prienai Žiburio gimnazija Laima Raudonikienė
Prienų rajonas Alytaus profesinio rengimo centro Mykolo Krupavičiaus žemės ūkio ir verslo skyrius Nijolė Juškelienė
Prienų rajonas Balbieriškio pagrindinė mokykla Žydrūnas Tautvydas
Prienų rajonas Išlaužo pagrindinė mokykla Neringa Baranauskienė
Radviliškio rajonas Jono Poderio vidurinė mokykla Alina Krikštanavičienė
Radviliškio rajonas Sidabravo gimnazija Janina Gedvilienė
Radviliškis Lizdeikos gimnazija Živilė Laurutienė
Radviliškis Vaižganto gimnazija Danutė Bitytė
Radviliškis Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla Rūta Bernikienė
Raseiniai Prezidento Jono Žemaičio gimnazija Gražina Žalkauskienė
Raseiniai Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla Aida Pauliuščenkienė
Raseiniai Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla Daiva Ramanauskienė
Raseiniai VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla Danutė Asauskienė
Raseinių rajonas Ariogalos gimnazija Laima Siliūnienė
Raseinių rajonas Martyno Mažvydo vidurinė mokykla Daiga Milkintienė
Raseinių rajonas Šiluvos gimnazija Virginija Paulauskienė
Rietavas Lauryno Ivinskio gimnazija Genovaitė Šaulienė
Rietavas Lauryno Ivinskio gimnazija Irena Simonavičienė
Rokiškio rajonas Antano Strazdo gimnazija Audronė Markevičienė
Rokiškio rajonas Pandėlio gimnazija Sandra Čibinskaitė
Rokiškis Rokiškio technologijos,verslo ir žemės ūkio mokykla Jolanta Repšienė
Senieji Trakai  Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla Vaidas Mockevičius
Skuodas Pranciškaus Žadeikio gimnazija Inga Rutienė
Skuodas Pranciškaus Žadeikio gimnazija Ona Malūkienė
Skuodo rajonas Ylakių gimnazija Rasa Paulauskienė
Skuodo rajonas Mosėdžio gimnazija Aldona Jonušienė
Šakiai Žiburio gimnazija Daiva Palukaitienė
Šakių rajonas Gelgaudiškio pagrindinė mokykla Lilija Ūsienė
Šalčininkai Jano Sniadiecio gimnazija Jelena Latvienė
Šalčininkų rajonas Dieveniškių Ryto gimnazija Regina Ratkevičienė
Šalčininkų rajonas Dieveniškių technologijų ir verslo mokykla Marina Veith
Šalčininkų rajonas Dieveniškių technologijų ir verslo mokykla Žavinta Butvilienė
Šalčininkų rajonas Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija Alicija Grabštunovič
Šalčininkų rajonas Jašiūnų Aušros gimnazija Valentinas Kanapinskas
Šalčininkų rajonas Jašiūnų pagrindinė mokykla Liucyja Liudmila Tarasevič
Šalčininkų rajonas Kalesnikų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla Povilas Ramaška
Šiauliai Aukštabalio vidurinė mokykla Kristina Norgėlienė
Šiauliai Didždvario gimnazija Diana Virbickaitė
Šiauliai Gegužių progimnazija Ieva Rafael
Šiauliai Juliaus Janonio gimnazija Aurelija Šmitienė
Šiauliai Lieporių gimnazija Lina Tubienė
Šiauliai Romuvos gimnazija Ingrida Saunorienė
Šiauliai Simono Daukanto gimnazija Danguolė Kerienė
Šiauliai Stasio Šalkauskio gimnazija Lolita Dzidolikienė
Šiauliai Stasio Šalkauskio gimnazija Neringa Čekanauskienė
Šiauliai Šiaulių profesinio rengimo centras Jurgita Dembinskienė
Šiauliai Šiaulių profesinio rengimo centras Reda Valiukienė
Šiauliai Šiaulių sporto vidurinė mokykla Sondra Kavaliauskienė
Šiauliai Šiaulių universiteto gimnazija Kristina Nosamienė
Šiaulių rajonas Kužių vidurinė mokykla Kęstutis Virkutis
Šiaulių rajonas Kuršėnų politechnikos mokykla Giedrė Jakutienė
Šiaulių rajonas Lauryno Ivinskio gimnazija Jūratė Čaplinskienė
Šiaulių rajonas Meškuičių gimnazija Rasa Kelpšienė
Šilalė Simono Gaudėšiaus gimnazija Genovaitė Urbonienė
Šilalės rajonas Norberto Vėliaus gimnazija Renata Gargasienė
Šilalės rajonas S.Biržiškio gimnazija Petronėlė Šerpytienė
Šilalės rajonas Žadeikių pagrindinė mokykla Laima Paliakienė
Šilutė Pirmoji gimnazija Galina Raicevičienė
Šilutė Pirmoji gimnazija Nijolė Titienė
Šilutė Turizmo ir paslaugų verslo mokykla Ramutė Jagintavičienė
Šilutė Vydūno gimnazija Virginija Kisielienė
Šilutės rajonas Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla Rūta Pociuvienė
Šilutės rajonas Rusnės specialioji mokykla Areta Juodviršytė
Šilutės rajonas Rusnės specialioji mokykla Diana Pavilonienė
Šilutės rajonas Saulės vidurinė mokykla Jolanta Sūdžiutė
Šilutės rajonas Vainuto vidurinė mokykla Arūnas Mockus
Šilutės rajonas Žemaičių Naumiesčio vidurinė mokykla Zita Kaminskienė
Širvintos Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Rita Česonienė
Širvintų rajonas Bartkuškio pagrindinė mokykla Vilma Dambrauskienė
Švenčionių rajonas Adutiškio vidurinė mokykla Rita Kliševičienė
Švenčionių rajonas Mindaugo gimnazija Jurgita Politienė
Švenčionių rajonas Mindaugo gimnazija Vaidilutė Martinkėnienė
Švenčionių rajonas Ryto gimnazija Rita Jedik
Švenčionių rajonas Žeimenos gimnazija Katažina Maciusovič
Švenčionys Zigmo Žemaičio gimnazija Mindaugas Vitkauskas
Švenčionys Zigmo Žemaičio gimnazija Mindaugas Zaičikas
Tauragė Jovarų pagrindinė mokykla Viktorija Zubaitė
Tauragė Profesinio rengimo centras Gintarė Žylienė
Tauragė Tauragės suaugusiųjų mokymo centras Ona Sturonienė
Tauragė Versmės gimnazija Jūratė Orlovienė
Tauragė Versmės gimnazija Viktorija Zubaitė
Tauragė Žalgirių gimnazija Ilona Brazauskienė
Telšiai Telšių regioninis profesinio mokymo centras Ona Ananievienė
Telšiai Žemaitės gimnazija Vida Jablonskienė
Telšių rajonas Džiugo gimnazija Audrius Vaičikauskas
Telšių rajonas Janapolės pagrindinė mokykla Mindaugas Savickis
Telšių rajonas Luokės gimnazija Sigitas Pudžiuvėlis
Telšių rajonas Nevarėnų pagrindinė mokykla Remigijus Tamaševičius
Telšių rajonas Nevarėnų pagrindinė mokykla Vilma Brasaitė
Telšių rajonas Telšių regioninis profesinio mokymo centras Vida Šimkienė
Trakai Trakų vidurinė mokykla Tereza Artamonova
Trakai Vytauto Didžiojo gimnazija Andrius Storta
Trakai Vytauto Didžiojo gimnazija Ramutė Šiumbrevičienė
Trakų rajonas Medeinos vidurinė mokykla Robertas Šalna
Trakų rajonas Paluknio vidurinė mokykla Mažena Krasovska
Trakų rajonas Versmės gimnazija Ala Panasevič
Trakų rajonas VšĮ Amatų mokykla "Sodžiaus meistrai" Vida Jarašienė
Ukmergė Antano Smetonos gimnazija Monika Jukonytė
Ukmergė Senamiesčio pagrindinė mokykla Vidas Krištaponis
Ukmergės rajonas Siesikų gimnazija Irena Pinkevičienė
Ukmergės rajonas Želvos vidurinė mokykla Edita Motiejūnienė
Utena Adolfo Šapokos gimnazija Algis Bernotas
Utena Adolfo Šapokos gimnazija Jovita Vizbarienė
Utena Dauniškio gimnazija Asta Adiklienė
Utena Saulės gimnazija Jovita Vizbarienė
Utena Utenos regioninis profesinio mokymo centras Aušra Lapinskienė
Utena Utenos regioninis profesinio mokymo centras Viktorija Šinkūnienė
Utenos rajonas Užpalių gimnazija Virginija Rudokienė
Varėna Ąžuolo gimnazija Rita Lysenko
Varėna Varėnos technologijos ir verslo mokykla Gintautas Sakavičius
Vilkaviškio rajonas Alvito pagrindinė mokykla Rolandas Bulkauskas
Vilkaviškio rajonas Alvito pagrindinė mokykla Vaida Kasimovienė
Vilkaviškio rajonas Kazimiero Baršausko pagrindinė mokykla Sonata Čibirkienė
Vilkaviškio rajonas Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija Ina Paulikaitienė
Vilkaviškio rajonas Kybartų Rasos specialioji mokykla Danutė Rašimienė
Vilkaviškio rajonas Rasos specialioji mokykla Danutė Rašimienė
Vilkaviškio rajonas Santakos gimnazija Daiva Šeštakauskienė
Vilkaviškio rajonas Vilkaviškio raj. Gražiškių gimnazija Grita Launikonienė
Vilkaviškis Aušros gimnazija Daiva Tartėnienė
Vilniaus rajonas Ferdinando Ruščico gimnazija Vitalija Liolienė
Vilniaus rajonas Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija Zita Prelgauskienė
Vilniaus rajonas Mickūnų vidurinė mokykla Valerijus Keda
Vilniaus rajonas Rakonių pagrindinė mokykla Jolanta Antonceva
Vilniaus rajonas Riešės gimnazija Inga Saplinskienė
Vilniaus rajonas Riešės gimnazija Virginija Byčienė
Vilniaus rajonas Rudaminos Ryto gimnazija Jūratė Savičienė
Vilniaus rajonas Verdenės vidurinė mokykla Laima Juodėnienė
Vilniaus rajonas Visalaukės mokykla - daugiafunkcinis centras Česlava Šablinska
Vilnius Adomo Mickevičiaus gimnazija Lilija Zaričnaja
Vilnius Antakalnio gimnazija Inga Niuniavaitė
Vilnius Balsių pagrindinė mokykla Nijolė Jucienė
Vilnius Fabijoniškių vidurinė mokykla Rūta Vyšniauskienė
Vilnius Gabijos gimnazija Laura Stašauskienė
Vilnius Gerosios Vilties vidurinė mokykla Irena Taraškevičienė
Vilnius Grigiškių vidurinė mokykla Svetlana Beneckienė
Vilnius Jėzuitų gimnazija Danutė Bareikienė
Vilnius Jono Basanavičiaus gimnazija Rasa Juodviršienė
Vilnius Jono Pauliaus II gimnazija Božena Korvin-Piotrovska
Vilnius Jono Pauliaus II gimnazija Lucija Voiciechovska
Vilnius Karaliaus Mindaugo mokykla Sonata Bogusevičienė
Vilnius Klasikinė Abraomo Kulviečio gimnazija Vigilija Kelerienė
Vilnius Lazdynų mokykla Elada Stasiulevičienė
Vilnius M.Biržiškos gimnazija Saulė Čepononienė
Vilnius Naujamiesčio mokykla Natalija Grigutienė
Vilnius Paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Laima Pangonytė
Vilnius Paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Rita Damkauskienė
Vilnius Paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Vaiva Ščitienė
Vilnius Pilaitės gimnazija Rasa Juodviršienė
Vilnius Pranciškaus Skorinos gimnazija Galina Vincukevičienė
Vilnius Radvilų gimnazija Alfredas Ribikauskas
Vilnius Ryto vidurinė mokykla Dalia Akopianienė
Vilnius Sofijos Kovalevskajos gimnazija Elada Stasiulevičienė
Vilnius Senvagės gimnazija Daiva Strielkūnienė
Vilnius Simono Daukanto gimnazija Laura Mickutė
Vilnius Simono Konarskio mokykla Olga Jurkevičienė
Vilnius Šalomo Aleichemo ORT gimnazija Teresa Segalienė
Vilnius Šiuolaikinės mokyklos centras Valerijus Keda
Vilnius Šv. Kristoforo gimnazija Lijana Pocienė
Vilnius Šviesos gimnazija Renata Matiulevič
Vilnius Tarptautine Amerikos mokykla Vilniuje Jolita Norkūnaitė
Vilnius Tuskulėnų vidurinė mokykla Eglutė Ptakauskienė
Vilnius Užupio gimnazija Irma Jančienė
Vilnius Varpo suaugusiųjų gimnazija Laura Markevičienė
Vilnius Vasilijaus Kačialovo gimnazija Olga Marinina
Vilnius Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla Audrius Jarašiūnas
Vilnius Vilniaus inžinerijos licėjus Danutė Bareikienė
Vilnius Vilniaus inžinerijos licėjus Lina Kairiūkštienė
Vilnius Vilniaus licėjus Daiva Strielkūnienė
Vilnius Vilniaus lietuvių namai Laimutė Raišelytė
Vilnius Vilniaus statybininkų rengimo centras Lijana Šulcaitė
Vilnius Vilniaus statybininkų rengimo centras Živilė Liškauskaitė
Vilnius Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla Dalia Einikienė
Vilnius Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla Reda Brokartienė
Vilnius Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla Viktoras Kudinovas
Vilnius Viršuliškių mokykla Jūratė Raudoniūtė
Vilnius VĮ "Saulės" privati gimnazija Inga Niuniavaitė
Vilnius Vytauto Didžiojo gimnazija Danutė Bareikienė
Vilnius VšĮ Vilniaus tarptautinė mokykla Janis Polis
Vilnius Žaros gimnazija Irena Andrašiūnienė
Vilnius Žemynos gimnazija Inga Peslekaitė
Vilnius Žirmūnų gimnazija Inga Niuniavaitė
Vilnius Žvėryno gimnazija Vilma Matuliauskaitė
Visaginas Atgimimo gimnazija Julija Lipunova
Visaginas Gerosios Vilties vidurinė mokykla Valentina Kločko
Visaginas Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras Natalija Kamskova
Zarasai Ąžuolo gimnazija Dalia Bugenienė
Zarasų rajonas Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija Svetlana Gilienė
Zarasų rajonas Salako pagrindinė mokykla Rima Dumbravienė
Zarasų rajonas Zarasų žemės ūkio mokykla Miglė Blekytė