JA mokyklų žemėlapis

 

Ar Jūsų mokykloje vyksta Junior Achievement praktinės programos?

Dalinamės ilgu sąrašu mokyklų, kuriose jau vyksta, ir ekonomikos ir technologijų mokytojais, kurie pagal jas jau ugdo :)

Mokytojai1Mokytojai3

 

Miestas Mokykla Mokytojas
Akmenės rajonas Simono Daukanto gimnazija Genovaitė Bičiušienė
Akmenės rajonas Naujosios Akmenės Saulėtekio progimnazija Roma  Rudienė
Akmenės rajonas Ventos gimnazija Diana  Baranauskienė
Alytaus rajonas Butrimonių gimnazija Vilma Mielaikienė
Alytaus rajonas Kumečių pagrindinė mokykla Edita Surdokienė
Alytaus rajonas Miroslavo gimnazija Rasa Žilinskienė
Alytaus rajonas Pivašiūnų gimnazija Eglė  Petrauskaitė
Alytaus rajonas Simno gimnazija Asta Raulonienė
Alytaus rajonas Tomo Noraus-Noruševičiaus gimnazija Rasa  Babarskienė
Alytaus rajonas, Alytus Daugų Vlado Mirono gimnazija, Šv.Benedikto gimnazija Modestas Raudonis
Alytus Adolfo Ramanausko Vanago gimnazija, Volungės pagrindinė mokykla Rūta Mockevičienė
Alytus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija Jurgita Kamandulienė
Alytus Alytaus dailiųjų amatų mokykla Gintarė  Minsevičiūtė-Balynienė
Alytus Alytaus profesinio rengimo centras Edita Šidlauskaitė
Alytus Jotvingių gimnazija Virginija Klusevičienė
Alytus Likiškėlių pagrindinė mokykla Donatas Vasiliauskas
Alytus Panemunės pagrindinė mokykla Jolita Mensevičienė
Alytus Putinų gimnazija Jolita  Noruvienė
Alytus Vidzgirio pagrindinė mokykla Lina Arlauskienė
Alytus  Dzūkijos pagrindinė mokykla Vida  Balevičienė
Alytus  Piliakalnio progimnazija Dalia Romanova
Alytus  Piliakalnio progimnazija Rasa Morazaitė
Alytus  Šaltinių pagrindinė mokykla Danguolė  Zdanavičienė
Anykščiai Antano Baranausko pagrindinė mokykla Skirmantė Banienė
Anykščiai Jono Biliūno gimnazija Tamara Božok
Anykščių rajonas Anykščių Jono Biliūno gimnazijos Kavarsko vidurinio ugdymo skyrius Janina Sereičikienė
Anykščių rajonas Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla Rasa Černiauskaitė
Biržai Aušros vidurinė mokykla Sandra Slapšienė
Biržai Saulės gimnazija Rima Mikalajūnienė
Biržų rajonas   Aida  Kairienė
Druskininkai Ryto gimnazija Daiva Vasiljevienė
Elektrėnai Elektrėnų profesinio mokymo centras Asta Jokšienė
Elektrėnai Versmės gimnazija Aurelija  Griščenkienė
Elektrėnai Vievio gimnazija Daiva Jonikienė
Elektrėnai Vievio gimnazija Povilas Tenikis
Elektrėnų savivaldybė Beižionių moklykla  Irena Eikšto
Ignalinos rajonas Ryto gimnazija Darius Vitėnas
Ignalinos rajonas Vidiškių gimnazija Dainius  Vaitkevičius
Jonava J.Ralio gimnazija, VšĮ Žalioji karta Rūta Strumilienė
Jonava Jonavos jaunimo mokykla Audra  Odinienė
Jonava Jonavos politechnikos mokykla Jolanta Vitkienė
Jonava Senamiesčio gimnazija Dovilė  Butvilienė
Jonava Senamiesčio gimnazija Vilma  Račkauskienė
Jonava Senamiesčio gimnazija Žydronė  Stankevičienė
Jonavos rajonas Abraomo Kulviečio pagrindinė mokykla Sigita Rancaitė
Jonavos rajonas Bukonių pagrindinė mokykla Jolita Minkštimaitė
Jonavos rajonas Petro Vaičiūno pagrindinė mokykla Danutė Rasiulienė
Jonavos rajonas Žeimių mokykla - daugiafunkcinis centras Danguolė Svirskienė
Joniškio rajonas Gasčiūnų pagrindinė mokykla Milda  Didžiokė
Joniškio rajonas Žagarės gimnazija Rita  Milenčienė
Joniškis Aušros gimnazija Jūratė Pinkienė
Joniškis Joniškio žemės ūkio mokykla Rita Vasiliauskienė
Jurbarkas Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija Birutė  Paukienė
Jurbarkas Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija Renata Laurinaitytė
Jurbarkas Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija Renata  Streleckienė
Jurbarkas Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla Asta  Zikienė
Jurbarko rajonas Eržvilko gimnazija Stasė  Baužienė
Jurbarko rajonas Eržvilko gimnazija Violeta Gudaitienė
Kaišiadorių rajonas Kruonio gimnazija Rita Mikučiauskienė
Kaišiadorių rajonas Kruonio gimnazija Violeta Liutkutė
Kaišiadorių rajonas Paparčių pagrindinė mokykla Daiva Matačiūnienė
Kaišiadorių rajonas Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla, Kaišiadorių suaugusiųsjų ir jaunimo mokykla Danguolė  Augustinavičienė
Kaišiadorių rajonas Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija Danutė Gelažienė
Kaišiadorių rajonas Žiežmarių gimnazija Aušra Zablackienė
Kaišiadorių rajonas Žiežmarių gimnazija Jūratė  Skarakodienė
Kaišiadorys Algirdo Brazausko gimnazija Rasa Suslavičienė
Kalvarija Kalvarijos gimnazija Daura Jonylienė
Kalvarijos savivaldybė Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla Daiva  Petručionienė
Kaunas Antano Smetonos gimnazija Jurgita Fominienė
Kaunas Antano Smetonos gimnazija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija Jolanta Čėsnienė
Kaunas Antano Smetonos gimnazija, Vaidoto pagrindinė mokykla Irma Staniulienė
Kaunas Atžalyno vidurinė mokykla Vilma  Balandaitė
Kaunas Aušros gimnazija Zita Andrulytė
Kaunas Buitinių paslaugų ir verslo m-kla Arūnas Petraitis
Kaunas Buitinių paslaugų ir verslo m-kla Danguolė  Vabuolienė
Kaunas Buitinių paslaugų ir verslo m-kla Giendė Motejūnė
Kaunas Buitinių paslaugų ir verslo m-kla Laima Mazilevskienė
Kaunas Buitinių paslaugų ir verslo m-kla Vilija Zolubienė
Kaunas Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus, Rokų gimnazija Vaida Valiuvienė
Kaunas J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla Vigilija  Petkevičienė
Kaunas Jėzuitų gimnazija, KTU gimnazija Laima Danilavičienė
Kaunas Jono Basanavičiaus gimnazija Neringa  Viburienė
Kaunas Jono ir Petro Vileišių mokykla-daugiafunkcinis centras Vilma  Plutienė
Kaunas Jono Jablonskio  gimnazija Jūratė  Paražinskienė
Kaunas Jono Jablonskio  gimnazija Margarita Liekienė
Kaunas Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla Giedrė Banelienė
Kaunas Jurgio Dobkevičiaus vidurinė mokykla Lina  Kilčiauskaitė
Kaunas Kauno informacinių technologijų mokykla Sandra  Čerškienė
Kaunas Kauno Jono ir Petro Vileisių mokykla--daugiafunkcinis centras Edita Rabizaitė
Kaunas Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Dovilė  Simanaitienė
Kaunas Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Gailutė  Adomonienė
Kaunas Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras Jolita Rickevičienė
Kaunas Kauno taikomosios dailės mokykla Diana Rainytė
Kaunas Kauno taikomosios dailės mokykla Rimantas Daunys
Kaunas Kauno technikos profesinio mokymo centras Gentruda Česnovienė
Kaunas Kazio Griniaus progimnazija Jagita Vaičiulienė
Kaunas Kovo 11-osios gimnazija Renata Varnienė
Kaunas KTU gimnazija, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija Edita  Kondrašovienė
Kaunas KTU Inžinerijos licėjus Daiva  Misonienė
Kaunas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija Kristina  Celiešiūtė
Kaunas Maironio universitetinė gimnazija Ingrida  Danauskienė
Kaunas Milikonių vidurinė mokykla Audronė Visockaitė
Kaunas Palemono gimnazija Emilita Viskantienė
Kaunas Rokų gimnazija Jurgita Jurčienė
Kaunas Saulės gimnazija Laima Girdauskienė
Kaunas Saulės gimnazija, Vyturio gimnazija, Juozo Grušo meno gimnazija Sandra Paštuolytė
Kaunas Stasio Lozoraičio vidurinė mokykla Loreta Varanienė
Kaunas Šv.Mato gimnazija Rita Valentina Golcova
Kaunas Varpo gimnazija Kęstutis  Tamošaitis
Kaunas VDU Rasos gimnazija Inga Kublickienė
Kaunas Veršvų gimnazija Vaida  Juškevičienė
Kaunas Veršvų vidurinė mokykla Jolanta Gulbinienė
Kaunas Veršvų vidurinė mokykla Renata Lincevičienė
Kaunas Viktoro Kuprevičiaus pagrindinė mokykla Irma Senikaitė
Kaunas Vilijampolės  vidurinė mokykla Rita Vaivadienė
Kauno rajonas Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Vida Šliupienė
Kauno rajonas Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija Daiva  Makutėnienė
Kauno rajonas Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija Kamilė  Antanaitytė
Kauno rajonas Jonučių gimnazija Asta Gudaitienė
Kauno rajonas Jonučių gimnazija, Juozo Lukšos gimnazija Birutė Grevienė
Kauno rajonas Juozo Lukšos gimnazija Eglė  Vasiliauskaitė
Kauno rajonas Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Jurgita Stripeikienė
Kauno rajonas Raudondvario gimnazija Daiva Vaitkienė
Kauno rajonas Vilkijos gimnazija Vytautas  Bužauskas
Kazlų Rūda Kazio Griniaus gimnazija Jurgita Tiškevičienė
Kazlų Rūda Kazio Griniaus gimnazija Vida Budrienė
Kėdainiai Atžalyno gimnazija Antanas Petrėtis
Kėdainiai Atžalyno gimnazija Audra  Rutkauskienė
Kėdainiai Kėdainių profesinio rengimo centras Lionė Šilagalytė
Kėdainiai Kėdainių profesinio rengimo centras Vida  Radavičienė
Kėdainiai Šviesioji gimnazija Lilė Žukauskienė
Kėdainių rajonas Akademijos gimnazija Daina  Baravykienė
Kėdainių rajonas Josvainių gimnazija Giedrė Paškevičienė
Kelmė Jono Graičiūno gimnazija Ilona  Sventickienė
Kelmė Profesinio rengimo centras Marytė Jokšienė
Kelmės rajonas Tytuvėnų gimnazija Algis Venckūnas
Kelmės rajonas Tytuvėnų gimnazija Laima Švilpienė
Kelmės rajonas Vl.Pūtvio-Putvinskio gimnazija Vilma Kaktytė
Klaipėda Aitvaro gimnazija Ala Aleksandravičienė
Klaipėda Aukuro gimnazija, Ąžuolyno gimnazija Arnas Ašmonas
Klaipėda Ąžuolyno gimnazija Edmundas Kvederis
Klaipėda Ąžuolyno gimnazija Nomeda  Pamparienė
Klaipėda Ąžuolyno gimnazija Robertas  Žmijauskas
Klaipėda Baltijos gimnazija Laima Krasauskienė
Klaipėda Gedminų progimnazija, Moksleivių saviraiškos centras Raminta  Bakevičienė
Klaipėda Hermano Zudermano gimnazija Renata Mikienė
Klaipėda Klaipėdos technologijų mokymo centras Diana Burbienė
Klaipėda Klaipėdos turizmo mokykla Eglė  Tutlienė
Klaipėda Klaipėdos turizmo mokykla Inga Anužytė-Gudlekienė
Klaipėda Klaipėdos turizmo mokykla Lina Jonaitienė
Klaipėda Paslaugų ir verslo mokykla Laimutė Gegieckienė
Klaipėda Statybininkų mokykla Reda  Baliutavičienė
Klaipėda Varpo gimnazija Irena Pluškienė
Klaipėda Varpo gimnazija Linara  Jonikienė
Klaipėda Varpo gimnazija Valentina Čiuvalova
Klaipėda Vėtrungės gimnazija Ramunė Petronienė
Klaipėda Vydūno gimnazija Vaida Janavičienė
Klaipėda Vytauto Didžiojo gimnazija Ingrida Macytė
Klaipėda Žaliakalnio gimnazija Jelena Chanykova
Klaipėda Žemynos gimnazija Daiva  Leskauskienė
Klaipėda Žemynos gimnazija Valdemara Butkevičienė
Klaipėdos rajonas Jurgio Šaulio gimnazija Lidija Neimontienė
Klaipėdos rajonas Vaivorykštės gimnazija Nijolė Ruginienė
Kretinga Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija Vilma Beržanskienė
Kretinga Kretingos rajono švietimo centras Rasa Gadeikytė
Kretinga Marijono Daujoto pagrindinė mokykla Beata  Viggins
Kretinga Marijono Daujoto pagrindinė mokykla Virginija Narmontienė
Kretinga Pranciškonų gimnazija Inga Būgienė
Kretinga VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykla Vida  Urbašiutė
Kretingos rajonas Darbėnų gimnazija Indra Juknaitė
Kretingos rajonas Jokūbavo Aleksandro Stulginskio pagrindinė mokykla Rima  Stuopelienė
Kretingos rajonas Kretingos rajono švietimo centras Rasa  Gadeikytė
Kretingos rajonas Salantų gimnazija Dalija Sabutytė
Kretingos rajonas, Palanga Vydmantų gimnazija, Senoji gimnazija Rasa Abelkienė
Kretingos rajonas, Palanga Vydmantų gimnazija, Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla Jolanta Čėsnienė
Kupiškio rajonas Skapiškio pagrindinė mokykla Regina  Mačionienė 
Kupiškio rajonas Šimonių pagrindinė mokykla Bronė Balčiūnienė
Kupiškis Kupiškio technologijos ir verslo mokykla Vida  Slabadienė
Kupiškis Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Darius  Mažylis
Lazdijai Motiejaus Gustaičio gimnazija Jurgita  Mozerienė
Lazdijų rajonas Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija Žaneta Krivonienė
Lazdijų rajonas Veisėjų technologijos ir verslo mokykla Asta Šerkšnaitė
Lazdijų rajonas Veisėjų technologijos ir verslo mokykla Jurgita Petkevičienė
Marijampolė Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija Rima  Lukoševičienė
Marijampolė Profesinio rengimo centras Elvyra Lakickienė
Marijampolė Sūduvos gimnazija Rasa Tumosienė
Mažeikiai Gabijos gimnazija Rima Skrodenytė
Mažeikiai Mažeikių politechnikos mokykla Adolfina  Grušienė
Mažeikiai Mažeikių politechnikos mokykla Erika Pusvaškė
Mažeikiai Mažeikių politechnikos mokykla Vilma Ramanauskienė
Mažeikiai Merkelio Račkausko gimnazija Ramutė Jarmolavičienė
Mažeikiai Merkelio Račkausko gimnazija Rima Meldaikienė
Mažeikių rajonas Viekšnių gimnazija Birutė Raudonienė
Mažeikių rajonas Viekšnių gimnazija Dalia  Knabikienė
Mažeikių rajonas Vytauto Mačernio gimnazija Laima Steponkevičienė
Molėtai Molėtų gimnazija Rita Kavaliauskaitė
Molėtų rajonas Alantos gimnazija Dalia  Ivanauskienė
Molėtų rajonas Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija Regina  Čeikauskienė
Molėtų rajonas Joniškio mokykla - daugiafunkcinis centras Honorata Armanavičienė
Molėtų rajonas VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokykla Ramunė  Dragūnienė
Molėtų rajonas VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokykla Vakaris Atkočiūnas
Neringa Neringos vidurinė mokykla Rita Raugienė
Pagėgiai Algimanto Mackaus gimnazija Robertas  Maziliauskas
Pagėgių savivaldybė Piktupėnų pagrindinė mokykla  Nijolė Mickeliūnienė
Pakruojis Atžalyno gimnazija Gražina Gasiūnienė
Pakruojis Žemynos pagrindinė mokykla Daiva  Slunksnienė
Pakruojo rajonas Linkuvos gimnazija Laima Ožiūnienė
Pakruojo rajonas Linkuvos gimnazija Violeta Gelažienė
Pakruojo rajonas Žeimelio žemės ūkio mokykla Zita  Balčiūnienė
Panevėžio rajonas Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla Greta  Jankuvienė
Panevėžio rajonas Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija Rūta  Adamkevičienė
Panevėžio rajonas Naujamiesčio vidurinė mokykla Asta Auksutienė
Panevėžio rajonas Ramygalos gimnazija Alma Arelienė
Panevėžys Juozo Balčikonio gimnazija Rima Grabauskaitė
Panevėžys Kazimiero Paltaroko gimnazija Joana  Kondrotienė
Panevėžys Minties gimnazija Marius Tubis
Panevėžys Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla Danguolė  Trepulienė
Panevėžys Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla Laimutė Paulauskienė
Panevėžys Panevėžio profesinio rengimo centras Saulius Pratkelis
Panevėžys Prekybos ir paslaugų verslo mokykla Vijoleta Jakševičienė
Pasvalys Petro Vileišio gimnazija Asta  Stipinienė
Pasvalys Petro Vileišio gimnazija Linas  Kruopis
Plungė Plungės technologijų ir verslo mokykla Daiva  Bartkuvienė
Plungė Saulės gimnazija Ingrida Tamošauskienė
Plungė Saulės gimnazija Sigita Juzaitienė
Plungės rajonas Alsėdžių gimnazija Daiva Gramalienė
Plungės rajonas Kulių gimnazija Lina Arienė
Prienai Žiburio gimnazija Laima  Raudonikienė
Prienų rajonas Alytaus profesinio rengimo centro Mykolo Krupavičiaus žemės ūkio ir verslo skyrius Nijolė Juškelienė
Prienų rajonas Balbieriškio pagrindinė mokykla Žydrūnas  Tautvydas
Prienų rajonas Išlaužo pagrindinė mokykla Neringa  Baranauskienė
Radviliškio rajonas Jono Poderio vidurinė mokykla Alina  Krikštanavičienė
Radviliškio rajonas Pociūnėlių pagrindinė mokykla Zigmas  Kačinauskas
Radviliškio rajonas Sidabravo gimnazija Janina Gedvilienė
Radviliškis Lizdeikos gimnazija Živilė  Laurutienė
Radviliškis Vaižganto gimnazija Danutė Bitytė
Radviliškis Vinco Kudirkos pagrindinė mokykla Rūta  Bernikienė
Raseiniai Prezidento Jono Žemaičio gimnazija Gražina Žalkauskienė
Raseiniai Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla Aida Pauliuščenkienė
Raseiniai Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla Daiva  Ramanauskienė
Raseiniai VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykla Danutė Asauskienė
Raseinių rajonas Ariogalos gimnazija Laima Siliūnienė
Raseinių rajonas Martyno Mažvydo vidurinė mokykla Daiga Milkintienė
Raseinių rajonas Šiluvos gimnazija Virginija Paulauskienė
Rietavas Lauryno Ivinskio gimnazija Genovaitė Šaulienė
Rokiškio rajonas Antano Strazdo gimnazija Audronė Markevičienė
Rokiškio rajonas Pandėlio pagrindinė mokykla Daiva  Girdvainienė
Rokiškio rajonas Pandėlio pradinė mokykla Daiva Girdvainienė
Rokiškis Rokiškio technologijos,verslo ir žemės ūkio mokykla Jolanta Repšienė
Senieji Trakai  Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla Vaidas  Mockevičius
Skuodas Pranciškaus Žadeikio gimnazija Inga Rutienė
Skuodas Pranciškaus Žadeikio gimnazija Ona  Malūkienė
Skuodo rajonas Ylakių gimnazija Rasa Paulauskienė
Skuodo rajonas Mosėdžio gimnazija Aldona Jonušienė
Šakiai Žiburio gimnazija Daiva Palukaitienė
Šakių rajonas Gelgaudiškio pagrindinė mokykla Lilija Ūsienė
Šakių rajonas Griškabūdžio gimnazija Romanas Laurinaitis
Šakių rajonas Kriūkų mokykla-daugiafunkcinis centras Daiva Ječienė
Šakių rajonas Plokščių mokykla-daugiafunkcinis centras Rasita Gokdere
Šakių rajonas Sintautų pagrindinė mokykla Daiva  Piečaitytė
Šakių rajonas Sintautų pagrindinė mokykla Rūta  Ižganaitienė
Šalčininkai Jano Sniadiecio gimnazija Jelena  Latvienė
Šalčininkų rajonas Butrimonių A. Krepštul gimnazija Jolanta  Lebed
Šalčininkų rajonas Dieveniškių Ryto gimnazija Regina  Ratkevičienė
Šalčininkų rajonas Dieveniškių technologijų ir verslo mokykla Marina Veith
Šalčininkų rajonas Dieveniškių technologijų ir verslo mokykla Žavinta  Butvilienė
Šalčininkų rajonas Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija Alicija  Grabštunovič
Šalčininkų rajonas Jašiūnų Aušros gimnazija Valentinas  Kanapinskas
Šalčininkų rajonas Kalesnikų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla Povilas Ramaška
Šiauliai Aukštabalio vidurinė mokykla Kristina Norgėlienė
Šiauliai Didždvario gimnazija Diana Virbickaitė
Šiauliai Gegužių progimnazija Ieva Rafael
Šiauliai Juliaus Janonio gimnazija Aurelija  Šmitienė
Šiauliai Lieporių gimnazija Lina Tubienė
Šiauliai Romuvos gimnazija Ingrida Saunorienė
Šiauliai Santarvės gimnazija Nadežda Bessarab
Šiauliai Simono Daukanto gimnazija Danguolė Kerienė
Šiauliai Stasio Šalkauskio gimnazija Lolita  Dzidolikienė
Šiauliai Stasio Šalkauskio gimnazija Neringa  Čekanauskienė
Šiauliai Šiaulių profesinio rengimo centras Jurgita  Dembinskienė
Šiauliai Šiaulių profesinio rengimo centras Reda  Valiukienė
Šiauliai Šiaulių sporto vidurinė mokykla Sondra  Kavaliauskienė
Šiauliai Šiaulių universiteto gimnazija Kristina Nosamienė
Šiauliai VšĮ Malonės namai Elona Jasinauskienė
Šiaulių rajonas Kuršėnų politechnikos mokykla Giedrė  Jakutienė
Šiaulių rajonas Kužių vidurinė mokykla Kęstutis Virkutis
Šiaulių rajonas Lauryno Ivinskio gimnazija Jūratė Čaplinskienė
Šiaulių rajonas Meškuičių gimnazija Rasa Kelpšienė
Šilalė  Simono Gaudėšiaus gimnazija Genovaitė Urbonienė
Šilalės rajonas Norberto Vėliaus gimnazija Renata Gargasienė
Šilalės rajonas Pajūralio pagrindinė mokykla Asta  Grauslienė
Šilalės rajonas Stanislovo.Biržiškio gimnazija Ingrida Kurmytė
Šilalės rajonas Žadeikių pagrindinė mokykla Laima Paliakienė
Šilutė Pirmoji gimnazija Galina Raicevičienė
Šilutė Pirmoji gimnazija Nijolė  Titienė
Šilutė Turizmo ir paslaugų verslo mokykla Ramutė Jagintavičienė
Šilutė Vydūno gimnazija Virginija Kisielienė
Šilutės rajonas Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla Rūta  Pociuvienė
Šilutės rajonas Rusnės specialioji mokykla Areta Juodviršytė
Šilutės rajonas Rusnės specialioji mokykla Diana Pavilonienė
Šilutės rajonas Saulės vidurinė mokykla Jolanta Sūdžiutė
Šilutės rajonas Vainuto vidurinė mokykla Arūnas Mockus
Šilutės rajonas Žemaičių Naumiesčio vidurinė mokykla Zita Kaminskienė
Širvintos Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Rita Česonienė
Širvintų rajonas Bartkuškio pagrindinė mokykla Vilma  Dambrauskienė
Švenčionių rajonas Adutiškio vidurinė mokykla Rita Kliševičienė
Švenčionių rajonas Mindaugo gimnazija Jurgita Politienė
Švenčionių rajonas Mindaugo gimnazija Vaidilutė Martinkėnienė
Švenčionių rajonas Ryto gimnazija Rita Jedik
Švenčionių rajonas Žeimenos gimnazija Katažina Maciusovič
Švenčionys Zigmo Žemaičio gimnazija Mindaugas Vitkauskas
Švenčionys Zigmo Žemaičio gimnazija Mindaugas Zaičikas
Tauragė Jovarų pagrindinė mokykla Viktorija  Zubaitė
Tauragė Profesinio rengimo centras Gintarė Žylienė
Tauragė Tauragės suaugusiųjų mokymo centras Ona  Sturonienė
Tauragė Versmės gimnazija Jūratė Orlovienė
Tauragė Žalgirių gimnazija Ilona Brazauskienė
Telšiai Telšių regioninis profesinio mokymo centras Ona  Ananievienė
Telšiai Žemaitės gimnazija Vida Jablonskienė
Telšių rajonas Džiugo gimnazija Audrius  Vaičikauskas
Telšių rajonas Janapolės pagrindinė mokykla Mindaugas Savickis
Telšių rajonas Luokės gimnazija Sigitas Pudžiuvėlis
Telšių rajonas Nevarėnų pagrindinė mokykla Remigijus Tamaševičius
Telšių rajonas Nevarėnų pagrindinė mokykla Vilma  Brasaitė
Telšių rajonas Telšių regioninis profesinio mokymo centras Vida Šimkienė
Trakai Trakų vidurinė mokykla Tereza Artamonova
Trakai Vytauto Didžiojo gimnazija Andrius  Storta
Trakai Vytauto Didžiojo gimnazija Ramutė Šiumbrevičienė
Trakų rajonas Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija Oksana Kietavičienė
Trakų rajonas Medeinos vidurinė mokykla Robertas Šalna
Trakų rajonas Paluknio vidurinė mokykla Mažena  Krasovska
Trakų rajonas Versmės gimnazija Ala Panasevič
Trakų rajonas VšĮ Amatų mokykla "Sodžiaus meistrai" Vida Jarašienė
Ukmergė Antano Smetonos gimnazija Monika  Jukonytė
Ukmergė Senamiesčio pagrindinė mokykla Vidas Krištaponis
Ukmergės rajonas Siesikų gimnazija Inga  Andrašiūnienė
Ukmergės rajonas Želvos vidurinė mokykla Edita  Motiejūnienė
Utena Adolfo Šapokos gimnazija Algis Bernotas
Utena Adolfo Šapokos gimnazija, Saulės gimnazija Jovita Vizbarienė
Utena Dauniškio gimnazija Asta Adiklienė
Utena Krašuonos progimnazija Dalia  Puodžiukienė
Utena Utenos regioninis profesinio mokymo centras Aušra  Lapinskienė
Utena Utenos regioninis profesinio mokymo centras Viktorija  Šinkūnienė 
Utenos rajonas Užpalių gimnazija Virginija  Rudokienė
Varėna Ąžuolo gimnazija Rita Lysenko
Varėna Varėnos technologijos ir verslo mokykla Gintautas Sakavičius
Vilkaviškio rajonas Alvito pagrindinė mokykla Rolandas Bulkauskas
Vilkaviškio rajonas Alvito pagrindinė mokykla Vaida Kasimovienė
Vilkaviškio rajonas Gražiškių gimnazija Grita Launikonienė
Vilkaviškio rajonas Gražiškių gimnazija Vilma Valavičienė
Vilkaviškio rajonas Kazimiero Baršausko pagrindinė mokykla Sonata Čibirkienė
Vilkaviškio rajonas Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija Ina  Paulikaitienė
Vilkaviškio rajonas Rasos specialioji mokykla, Kybartų Rasos specialioji mokykla Danutė Rašimienė
Vilkaviškio rajonas Santakos gimnazija Daiva Šeštakauskienė
Vilkaviškis Aušros gimnazija Daiva  Tartėnienė
Vilkaviškis Vilkaviškio rajono Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokykla Liuda  Mikelaitienė
Vilniaus rajonas Ferdinando Ruščico gimnazija Vitalija Liolienė
Vilniaus rajonas Gedimino gimnazija Loreta Janušaitienė
Vilniaus rajonas Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija Zita  Prelgauskienė
Vilniaus rajonas Rakonių pagrindinė mokykla Jolanta  Antonceva
Vilniaus rajonas Riešės gimnazija Inga  Saplinskienė
Vilniaus rajonas Riešės gimnazija Virginija Byčienė
Vilniaus rajonas Rudaminos Ryto gimnazija Jūratė Savičienė
Vilniaus rajonas Verdenės vidurinė mokykla Laima  Juodėnienė
Vilniaus rajonas Visalaukės mokykla - daugiafunkcinis centras Česlava Šablinska
Vilniaus rajonas, Vilnius Mickūnų vidurinė mokykla, Šiuolaikinės mokyklos centras Valerijus Keda
Vilnius Adomo Mickevičiaus gimnazija Lilija  Zaričnaja
Vilnius Antakalnio gimnazija, VĮ "Saulės" privati gimnazija, Žirmūnų gimnazija Inga Niuniavaitė
Vilnius Balsių pagrindinė mokykla Nijolė  Jucienė
Vilnius Fabijoniškių vidurinė mokykla Rūta  Vyšniauskienė
Vilnius Gabijos gimnazija Laura  Stašauskienė
Vilnius Gerosios Vilties vidurinė mokykla Irena Taraškevičienė
Vilnius Grigiškių gimnazija Svetlana  Beneckienė
Vilnius Jėzuitų gimnazija, Vytauto Didžiojo gimnazija, Vilniaus inžinerijos licėjus Danutė Bareikienė
Vilnius Jono Basanavičiaus gimnazija Rasa  Juodviršienė
Vilnius Jono Pauliaus II gimnazija Božena Korvin-Piotrovska
Vilnius Jono Pauliaus II gimnazija Lucija  Voiciechovska
Vilnius Juventos gimnazija Vasilij Jankovič
Vilnius Karaliaus Mindaugo mokykla Sonata  Bogusevičienė
Vilnius Klasikinė Abraomo Kulviečio gimnazija Vigilija Kelerienė
Vilnius Lazdynų mokykla, Sofijos Kovalevskajos gimnazija Elada Stasiulevičienė
Vilnius M.Biržiškos gimnazija Saulė Čepononienė
Vilnius Minties gimnazija Renata Žiškienė
Vilnius Naujamiesčio mokykla Natalija  Grigutienė
Vilnius Paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Laima  Pangonytė
Vilnius Paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Rita Damkauskienė
Vilnius Paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras Vaiva Ščitienė
Vilnius Pilaitės gimnazija Rasa  Juodviršienė
Vilnius Pranciškaus Skorinos gimnazija Galina Vincukevičienė
Vilnius Radvilų gimnazija Alfredas Ribikauskas
Vilnius Ryto vidurinė mokykla Dalia  Akopianienė
Vilnius Senvagės gimnazija, Vilniaus licėjus Daiva Strielkūnienė
Vilnius Simono Daukanto gimnazija Genovaitė Kynė
Vilnius Simono Konarskio mokykla Olga Jurkevičienė
Vilnius Šalomo Aleichemo ORT gimnazija Teresa Segalienė
Vilnius Šv. Kristoforo gimnazija Lijana Pocienė
Vilnius Šviesos gimnazija Renata Matiulevič
Vilnius Tarptautine Amerikos mokykla Vilniuje Jolita  Norkūnaitė
Vilnius Tuskulėnų vidurinė mokykla Eglutė Ptakauskienė
Vilnius Užupio gimnazija Irma Jančienė
Vilnius Varpo suaugusiųjų gimnazija Laura Markevičienė
Vilnius Vasilijaus Kačialovo gimnazija Olga Marinina
Vilnius Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla Audrius Jarašiūnas
Vilnius Vilniaus inžinerijos licėjus Lina Kairiūkštienė
Vilnius Vilniaus lietuvių namai Laimutė Raišelytė
Vilnius Vilniaus statybininkų rengimo centras Lijana  Šulcaitė
Vilnius Vilniaus statybininkų rengimo centras Živilė  Liškauskaitė
Vilnius Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras Natalija Mikšienė
Vilnius Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla Dalia Einikienė
Vilnius Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla Reda Brokartienė
Vilnius Viršuliškių mokykla Jūratė Raudoniūtė
Vilnius VšĮ Vilniaus tarptautinė mokykla Janis  Polis
Vilnius Žaros gimnazija Irena  Andrašiūnienė
Vilnius Žemynos gimnazija Inga Peslekaitė
Vilnius Žvėryno gimnazija Vilma  Matuliauskaitė
Visaginas Atgimimo gimnazija Julija Lipunova
Visaginas Gerosios Vilties vidurinė mokykla Valentina Kločko
Visaginas Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras Natalija Kamskova
Zarasai Ąžuolo gimnazija Dalia Bugenienė
Zarasų rajonas Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija Svetlana  Gilienė
Zarasų rajonas Salako pagrindinė mokykla Rima Dumbravienė
Zarasų rajonas Zarasų žemės ūkio mokykla Miglė  Blekytė